Pechy-Country-House-Party_0001

Eventy & oslavy

Priestranné sídlo poskytuje rôzne možnosti a scenáre na organizovanie večierkov, osláv alebo obchodných stretnutí. Rovnako ako v divadle si môžete vybrať z rôznych kulís: Prekvapíte svojich hostí narodeninovou oslavou na našej rustikálnej terase s grilom? Chcete zorganizovať koncert v parku alebo tematický večer v starom kaštieli osvetlený sviečkami a fakľami? A čo tak prezentovať svoju módnu prehliadku v elegantnom kaštieli? Alebo hľadáte miesto na natáčanie historického videa? Vašej fantázii sa pri organizovaní špeciálnych stretnutí medze nekladú. Takisto neexistuje lepšie miesto ako Péchy na usporiadanie vášho súkromného obchodného stretnutia alebo konferencie.

napíšte nám

Hotel

"Zážitok z hotela" je kombináciou mnohých vecí: S krbmi v každom salóne a večerami pri sviečkach je to stelesnenie útulnosti a pohodlia. Historický a autentický nábytok, staré portréty a vázy s kvetmi dodávajú príjemnej relaxačnej atmosfére nádych charakteru. Spoločný dlhý stôl v jedálni a mäkké osvetlenie vytvárajú vynikajúci zážitok zo súkromného stolovania až pre 14 hostí.

Dokážeme splniť každé vaše želanie a vykúzliť jedinečnú atmosféru vašich snov.

Kaštieľ

Náš historický kaštieľ je najkrajším miestom na panstve: Svojimi odhalenými tehlovými a kamennými stenami, množstvom krištáľových lustrov a nespočetným množstvom sviečok sa jeho priľahlé miestnosti môžu premeniť na výnimočné miesto na súkromné stretnutia. Z elegantnej, stĺpmi obloženej terasy je nádherný výhľad na park a okolie.

Párty stan

Nádherné miesto na organizovanie

vašeho podujatie alebo večierku

Elegantný stan uprostred parku ponúka veľkorysý priestor na párty "pod holým nebom" až pre 150 hostí. Útulnú atmosféru vytvára jeho biely baldachýn, ručne vyrobené lustre, elegantné okrúhle stoly a veľký tanečný parket. V prípade chladného počasia je náš párty stan vybavený profesionálnymi ohrievačmi.

Club House

Táto multifunkčná budova zaujme svojím osobitým vidieckym šarmom. Stred romanticky osvetlenej terasy obklopenej starými kamennými múrmi tvorí stará studňa. Terasa má

kapacitu cca. 70 hostí. Vynikajúce miestne jedlá sa pripravujú v kamennej peci na drevo alebo na grile. Horné poschodie klubového domu možno využiť ako konferenčnú miestnosť až pre 40 hostí, na rodinné oslavy, obedy, večere alebo obchodné stretnutia. Všetky priestory sú bezbariérové.

Priestory pod holým nebom na spoločenské a kultúrne podujatia

Anglický park

Tradičný anglický piknik v tieni starej lipy? Neskorý obed pod romantickou pergolou? Koncert pod hviezdami? To a ešte oveľa viac vám umožní množstvo terás a otvorených priestorov nášho dvojhektárového anglického parku. Čo tak športový deň s kolegami? Môžete si prenajať celý náš vonkajší areál s tenisovým a volejbalovým ihriskom, hrami boccia a kroket a streľbou zo vzduchových pušiek alebo kuší.

Sledujte nás na Instagrame

Kontakt

Email:

adresa

+421 910 850 214