Pechy-Country-House-Exterior_0009

Hotel a sídlo

Pechy-Country-House-History_0001

Hotel a sídlo

Pechy-Country-House-Nature_0006

Hotel a sídlo

Pechy-Country-House-Exterior_0008

Hotel a sídlo

Spoznajte atmosféru životného štýlu šľachty ako za starých čias.

UŽITE SI NEZABUDNUTEĽNÉ CHVÍLE V SPOLOČNOSTI SVOJICH PRIATEĽOV A RODINY V TOMTO SÚKROMNOM RAJI, KTORÝ VÁS BUDE ROZMAZNÁVAŤ POKOJOM, RELAXÁCIOU A NOVOU ENERGIOU.

Boutique hotel

Malý veľkosťou, veľký osobnosťou. Náš jedinečný hotel Péchy Country House sa vyznačuje veľkou dávkou butikového charakteru.

“Zážitok z vidieckeho sídla Péchy” je kombináciou mnohých vecí: Začnite deň príjemnými raňajkami. Ak máte chuť, prejdite sa v župane so šálkou cappuccina po panstve. Nájdite si čas na prečítanie niektorej z našich kníh a časopisov v našom čitárni. Zahrajte si šach alebo na klavíri. Vychutnajte si pokojnú hudbu pri krbe.

Máte chuť na koktail alebo autentický drink z Downton Abbey kedykoľvek počas dňa? Obslúžte sa v našom Honesty Bare alebo nám dajte vedieť. Zahrajte si tenis na našom kurte. Vyberte sa do sauny. Objednajte si masáž alebo lekciu jogy. Vychutnajte si náš bezplatný popoludňajší čaj s domácim koláčom.

Náš boutique hotel je stelesnením útulnosti a pohodlia - s krbmi z polien v každom salóne a večerami pri sviečkach, historickým a autentickým nábytkom vyrobeným miestnymi remeselníkmi, starými portrétmi a vázami na kvety všade naokolo. Spoločný dlhý stôl v jedálni a mäkké osvetlenie umožňujú vynikajúce súkromné stolovanie až pre 14 hostí.

zistiť viac

Kaštieľ Péchy

POSTAVENÝ V 18. STOROČÍ

Jedno z najoriginálnejších sídiel v súčasnosti

Priľahlé salóny kaštieľa s nespočetným množstvom sviečok a krištáľovými lustrami, so starožitným nábytkom a veľkými zrkadlami, s krbom a barom vyžarujú jedinečnú atmosféru. Oslavujte vo veľkej tanečnej sále. Vychutnajte si vynikajúcu večeru v jedálni. Dajte si drink a relaxujte v salóniku japonského salónu, ktorý obklopujú jeho odhalené tehlové a kamenné steny. Vyfajčite si cigaru alebo sa nadýchajte čerstvého vzduchu na elegantnej, stĺpmi obloženej terase s nádherným výhľadom na park a okolie. Salóny s dokonalou akustikou sú ideálne na rôzne hudobné podujatia a koncerty.

objednávka pre EVENT alebo OSLAVU

Péchy Club House

Spa, Tenis & KONFERENČNÁ MIESTNOSŤ

Bývalý dom záhradníka, ktorý je teraz zrekonštruovaný ako multifunkčná klubovňa, zaujme svojím osobitým vidieckym šarmom. Vedľa nášho tenisového kurtu ponúka súkromné wellness prostredie s krbom, saunou a fitnes. Pozvite svojich priateľov na zápas. Dajte si saunu alebo relaxačnú masáž.

Chceli by ste ochutnať pečené prasiatko alebo naše plnené pečené kačice na červenom víne? Vychutnajte si grilovanie s niektorými z našich miestnych farmárskych špecialít. Oslávte 20. výročie svadby so svojimi milovanými. Alebo chcete usporiadať svoju obchodnú konferenciu na pokojnom mieste? Naša klubovňa vám splní všetky vaše želania: Vďaka rustikálnej terase, ktorej súčasťou je stará studňa, kamenná pec na drevo a gril na drevené uhlie, pojme až 70 hostí.

Horné poschodie Club House môžete využiť ako konferenčnú miestnosť pre 40 hostí, na rodinné oslavy, obedy, večere alebo obchodné stretnutia. Všetky priestory sú bezbariérové.

Spa

Ideálne miesto na relaxáciu

Párty stan

Nádherné miesto na organizovanie osláv

V súlade s našou povesťou "jedného zo siedmich najromantickejších hotelov medzi historickými hotelmi Európy" sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť skutočne idylické miesto pre akúkoľvek vašu oslavu. Náš elegantný stan uprostred parku ponúka veľkorysý priestor na oslavy "pod holým nebom" až pre 150 hostí.

Útulnú atmosféru vytvára jeho biely baldachýn, ručne vyrobené lustre, elegantné okrúhle stoly a veľký tanečný parket. V prípade chladného počasia je náš párty stan vybavený profesionálnymi ohrievačmi.

Plánujete svoju svadbu? Alebo oslavujete oslnivé významné narodeniny? Chcete pozvať svojich zákazníkov na výnimočnú firemnú udalosť? Je nám cťou zorganizovať vašu oslavu v mesiacoch apríl až november, pričom vám pripravíme cenovú ponuku na mieru podľa vašich individuálnych požiadaviek. Celé sídlo vám bude k dispozícii.

Anglický park

Uprostred udržiavaného pozemku sa týči majestátny 250-ročný buk

2 HEKTÁRE ČISTEJ PRÍRODY

V parku si hostia môžu vybrať z množstva aktivít od tenisu, hry boccia, kroketu, odpočinku na slnku a čítania alebo prechádzok po štrkových cestičkách až po tiché zákutia a rôzne terasy.

Uprostred pozemku sa týči kráľovský 250-ročný buk, starobylý ovocný sad s čerešňami, jablonami, hruškami a orechmi pozýva na zber ovocia. Po pergole sa šplhajú vistérie, plačúce vŕby rámujú potok, javory, lipy a platany poskytujú tieň a hniezda mnohým druhom vtákov.

Máte chuť na tradičný anglický piknik v tieni starých líp? Obed pod romantickou pergolou? Koncert pod hviezdami? To a ešte oveľa viac vám umožní množstvo terás a otvorených priestorov nášho dvojhektárového anglického parku. Čo tak športový deň s kolegami? Môžete si prenajať celý náš vonkajší areál s tenisovým a volejbalovým ihriskom, hrami boccia a kroket a streľbou zo vzduchových pušiek alebo kuší.

PODĽA VÁŠHO ŽELANIA SI MÔŽETE PRENAJAŤ NIEKTORÉ ČASTI PÉCHY Country house ALEBO CELÉ SÍDLO

SME VÁM K DISPOZÍCII A MÔŽEME VÁM PRIPRAVIŤ CENOVÚ PONUKU PRISPÔSOBENÚ VAŠIM INDIVIDUÁLNYM POŽIADAVKÁM.

KONTAKTUJTE Nás

Sledujte nás na Instagrame

Kontakt

Email:

adresa

+421 910 850 214