Pechy-Country-House-Rooms_0002

Izby

BIRDS_15

Izby

ABSTRACT_16

Izby

Naše spálne su oázou pohodlia a ponúkaju

skutočný relax. Každá z piatich individuálne zariadených izieb má jedinečný charakter so starožitným nábytkom, starými a súčasnými obrazmi na stenách a prírodnými látkami v krásnych odtieňoch. Masívny nábytok, pôvodné drevené sprchy a parkety v mahagónovej farbe vyrobili miestni remeselníci z nášho vlastného smrekovcového dreva. Vázy s kvetmi a čerstvé sezónne ovocie dotvárajú príjemnú atmosféru.

Strávte noc v jedinečnom prostredí so šarmom.

SPOJENIE VÝNIMOČNE ORIGINÁLNEHO BUTIKOVÉHO ŠTÝLU S

ATMOSFÉROU HISTORICKej vidieckej vily PREKVAPÍ AJ

DOBRE ZCESTOVANÝCH HOSTÍ.

Family Suite No. 1

MAX. ĽUDÍ 4 + 1 | VEĽKÁ A MALÁ SPÁLŇA SPOJENÁ S KÚPEĽŇOU | 60 M2

Náš Family Suite pozostáva z priestrannej hlavnej spálne a útulnej menšej izby, ktoré sú prepojené kúpeľňou. Elegantné prostredie s jemnými pieskovými a zelenými tónmi vyžaruje pocit blízkosti prírody, pokoja, harmónie a pohodlia. Tkaniny z vlny a bavlny dopĺňajú originálny charakter nábytku z masívneho dreva, zatiaľ čo doplnky dodávajú ušľachtilé akcenty. Z jeho veľkých okien si môžete vychutnať nádherný výhľad na park.

cena od:

zistiť viac

180 Eur

2 osoby za jednu noc

Suite No. 2

MAX. ĽUDÍ 2 + 1 | 42 M2

Tento romantický apartmán očarí svojou ľahkosťou a pôvabom. Nástenná maľba zobrazuje idylický výjav krajiny z 18. storočia, jemné modré odtiene stien a tkanín šíria pocit pohody a tvorivosti a pomáhajú vám pokojne zaspať. Či už v parku, alebo v tomto nádhernom úkryte - oddýchnite si v našich tichých zákutiach, aby ste si mohli čítať alebo len tak sedieť a nasávať krásu a pôvab okolia.

CENA OD

zistiť viac

180 Eur

za jednu noc

Suite No. 3

MAX. ĽUDÍ 2 | 35 M2

Zvláštnosťou tohto svetlom zaliateho apartmánu sú jeho dve úrovne: Vstupná hala, šatník a kúpeľňa sa nachádzajú na hornej úrovni. Vzdušná spálňa leží o tri schody nižšie, zdobia ju pôvabné prvky spojené s témou pečenia chleba a kreslá čalúnené poťahmi z bývalých vriec na múku. Obilie symbolizuje prosperitu a istotu, múka a chlieb sú symbolmi života a vitality - a práve to nám pripomína táto krásna izba.

zistiť viac

cena od

160 Eur

za jednu noc

Suite No. 4

MAX. ĽUDÍ 2 + 1 | 40 M2

V našom parku žije nespočetné množstvo spevavcov táto izba rozpráva svoj vlastný príbeh o nich a o našej vášni pre prírodu. Rozloženie priestoru je rovnaké ako v Suite no. 3 - aj tu bývate na dvoch úrovniach. Čím je tento apartmán výnimočný? Bezpochyby je to veľkoformátový motív tapety - pôsobí povzbudzujúco a vzrušujúco, pričom množstvo červených akcentov dodáva energiu a radosť zo života. Červená farba tiež zvyšuje pozornosť venovanú detailom: v tejto sade objavíte veľa krásnych vecí.

cena od

zistiť viac

160 Eur

za jednu noc

Izba No. 5

MAX. ĽUDÍ 2 | 24 M2

Izba No. 5 je naša najmenšia, ale je taká pohodlná a útulná! Tu nás inšpirovala láska Georga de Péchy k športu, a najmä k tenisu - približne pred sto rokmi dal postaviť prvý tenisový kurt v regióne. Zvláštna je aj farebná kombinácia izby s vlastnou malou kúpeľňou: červené prvky vás naplnia dynamikou a radosťou zo života, zatiaľ čo čierne posilnia vašu čistotu a sebavedomie.

zistiť viac

cena od

150 Eur

za jednu noc

Sledujte nás na Instagrame

Kontakt

Email:

adresa

+421 910 850 214