Pamiatky

GOTICKÉ KATEDRÁLY, kaštieľe, PEVNOSTI a hrady, DREVENÉ KOSTOLY, NÁRODNÉ PARKY, HISTORICKÉ MESTÁ, VYSOKÉ HORY A DIVOKÉ RIEKY, NEKONEČNÉ LESY

Spišský hrad (13 storočie)

sa nachádza v malebnej prírode východného Slovenska. Spoznajte jedinečné poklady tejto ešte neobjavenej oblasti: Národné parky s kopcami alebo nebotyčnými vrcholmi, divoké rieky a historické mestá s romantickými centrami.

Drevené kostoly postavené v neskorej gotike, zdobené starobylými freskami, patria k nádherným pamiatkam východného Slovenska. Spišský hrad - len 12 km od Péchy - tvorí najväčšiu pevnostnú lokalitu v strednej Európe (svetové dedičstvo UNESCO). V neďalekom meste Levoča vás očarí najvyšší drevený gotický oltár sveta, ktorý vytvoril Majster Pavol v Bazilike svätého Jakuba (12.-14. storočie), a gotické a renesančné stavby mesta.

Ďalšími historickými pamiatkami nášho regiónu sú napr: Bardejov, historická pamiatka na východe, so známym hlavným námestím a gotickou Bazilikou svätého Egídia. V Starej Ľubovni - na ceste za nádhernými zážitkami pri splavovaní rieky Dunajec - sa na hrade, ktorý bol postavený v 13. storočí, každoročne organizujú stredoveké vzrušujúce stredoveké rytierske hry.

Košice a Prešov sú mestá s množstvom historických pamiatok, krásnymi historickými centrami, očarujúcou atmosférou, miestnym koloritom a dobrými nákupnými možnosťami.

Športové aktivity

POLOVAČKA A RYBAČKA, ŠPORTOVÉ LIETANIE A LETY BALÓNOM, LYŽOVANIE, BEŽECKÉ LYŽOVANIE, JAZDA NA KONI, NORDIC WALKING, CYKLISTIKA, TENIS, BOCCIA A KROKET

Niet divu, pretože ak sa od tejto oázy odtrhnete, ocitnete sa uprostred nádhernej prírody, kde je čo objavovať: Kopce a hory vás pozývajú na pešiu turistiku a nordic walking, nádherné poľné a lesné cesty na cyklistiku, divoké rieky na rybolov a splavovanie riek, neďaleké svahy na jazdu na koni, alpské alebo bežecké lyžovanie.

Spoznajte malebnú krajinu z výšky: v prípade priaznivého počasia vám ponúkame lety balónom priamo z nášho parku. Alebo sa odvezte na letisko Ražňany (vzdialené len 5 km) a vychutnajte si let v ultraľahkom lietadle Viper SD-4 firmy TOMARK, vybavenom modernou digitálnou technológiou.

Východné Slovensko je tiež vynikajúcou poľovníckou oblasťou s dlhou históriou. Vášniví poľovníci majú každoročne možnosť poľovať na jelene, srnce a diviaky v rodinnom lese, ako aj v ďalších susedných poľovných revíroch. Radi vás budeme informovať o našich špeciálnych ponukách.

A v neposlednom rade: Náš rozsiahly park ponúka pohodlné hracie plochy na bocciu a kroket, tenis, volejbal a badmington - ideálne hry na čerstvom vzduchu pre rodiny a priateľov.

Spa

WELLNESS, JOGA, FÍNSKA SAUNA, MASÁŽE, RELAXÁCIA

Ideálne miesto na relaxáciu

SPA:

a vychutnať si omladzujúcu masáž alebo ošetrenie tváre. Náš Club House ponúka čarovnú wellness atmosféru, pokoj a potešenie: je vybavený veľkým krbom, fínskou saunou, šatňami, rôznymi fitnes zariadeniami a útulnou klubovňou so salónikom. V oddychovej zóne pri krbe si môžete oddýchnuť v pohodlných ležadlách.

Fínska sauna, fitnes zóna a šatne pre dámy a pánov ponúkajú elegantnú a uvoľňujúcu atmosféru. V prípade potreby vám radi zabezpečíme masáž, kozmetické ošetrenie alebo aromaterapiu. Okrem toho je možné klubovú miestnosť využiť na jogu a meditáciu.

Špeciálne na mieru navrnuté

výlety po okolí.

napíšte nám

Sledujte nás na Instagrame

Kontakt

Email:

adresa

+421 910 850 214